Skip to content

Javascript Disabled. To take full advantage of the new McNeese Website, please enable javascript or change browser options

News

2020 Spring Graduation List

May 16, 2020 | McNeese Public Relations
Blue diploma cover with McNeese gold seal and university name.

McNeese State University conferred 764 degrees on 737 graduates during the university’s virtual spring commencement ceremony Saturday, May 16. The ongoing coronavirus pandemic forced the postponement of traditional commencement ceremonies for the Spring Class of 2020.

Spring graduates are:

LOUISIANA CITIES

Abbeville: Ronnie D. Cormier, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Bailey M. Vallot, Master of Arts in Psychology

Alexandria: James B. Hayes, Bachelor of Science in Engineering; Gregory Thomas Smith, Bachelor of Science in Engineering

Anacoco: Suzette N. Kuhlow, Associate of General Studies; Suzette N. Kuhlow, Bachelor of General Studies

Arnaudville: Brooke Erin Brasseaux McIntyre, Master of Science in Nursing; Lorre M. Periou, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Basile: Laiton J. Langley, Bachelor of Arts in History; Mallory Jade Thibodeaux, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Baton Rouge: Courtney G. Aucoin, Master of Arts in Teaching; Curtis L. Oby, Bachelor of General Studies; Taylor N. Staton-Darbone, Bachelor of General Studies

Bell City: Savanna M. Fruge, Bachelor of Science in Nursing; Hannah G. Hebert, Bachelor of Science in Mathematical Sciences

Belle Chasse: Brandon L. Smith, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Bogalusa: Ethan C. Pittman, Bachelor of Science in Engineering

Breaux Bridge: Courtney LeBlanc, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Broussard: Wynona L. Russ, Master of Arts in Psychology

Bunkie: Gabe M. Soileau, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Carencro: Brandi N. Broussard, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Bailey C. Landry, Bachelor of Science in Biological Science

Church Point: Rashonee Lavergne, Master of Science in Nursing

Collinston: Johnnie L. Marsaw, Master of Science in Criminal Justice

Covington: Amanda M. Haley, Bachelor of Science in Psychology; James E. Kelley, Master of Science in Criminal Justice

Creole: Kelsey LeAnn Bouderau Strahan, Bachelor of Arts in Art

Crowley: Shea Philip Bertrand, Bachelor of General Studies; Taylah Tiera LeDay, Bachelor of Science in Psychology; Madelyn B. Lejeune, Bachelor of Science in Accounting; Jon R. Mouton, Bachelor of Science in Marketing; Jordan Christopher Owens, Master of Arts in Psychology; Julia R. Schmid, Bachelor of Science in Nursing; Matthew Venable, Bachelor of Science in Accounting

DeQuincy: Whitnee D. Brame, Master of Science in Instructional Technology; Ashley V. Buxton, Associate of General Studies; Nicholas David Guidry, Bachelor of Science in Engineering; Caleb H. Jacobs, Bachelor of Science in General Business Administration; Kiley Frances Kimball, Associate of General Studies; Samuel Edgar Lueck, Bachelor of Science in General Business Administration; Sydney Kay Lamberth Rainwater, Bachelor of Science in Management; Kaytlynn Alana Robinson, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Erica Louise Thompson, Bachelor of Science in Engineering; Julie Ellen Thorn, Master of Science in Nursing; Joshua Ethan Windham, Bachelor of General Studies

DeRidder: Gina M. Arnold, Bachelor of Science in Management; Samantha F. Bynum, Master of Science in Nursing; Jessie M. Cooley, Bachelor of General Studies; Megan Kira Nerys Davis, Bachelor of Science in Mass Communication; Abigail Francine Doyle, Bachelor of General Studies; Kevin M. Erpelding, Bachelor of Science in Finance; Morgan K. Gott, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Clifton Hill, Associate of General Studies; Holden G. Hoerner, Bachelor of Science in Nursing; Jeremy T. Hoerner, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Timberlee Nicole Howell, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Chance Allen Leonard, Bachelor of Science in Mathematical Sciences; Chloe E. Ratliff, Bachelor of General Studies; Katie L. Thompson, Bachelor of Science in Health Systems Management; Cierra E. Vidrine, Bachelor of Science in Accounting; Donovan D. White, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Donaldsonville: Kelsey Elizabeth Albert, Master of Arts in Psychology

Dry Creek: Karlye E. Crawford, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Matthew Shane Emory, Bachelor of Science in Management; Amanda Kelli Leger, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Egan: Ashley N. Istre, Bachelor of Science in Accounting and a Bachelor of Science in Finance; Michaela Louise Jabusch, Bachelor of Science in Biological Science; Cayden Allen Morgan, Bachelor of Science in Biological Science; Jacob T. Regan, Bachelor of Science in Computer Science

Elton: Chelsea Ann Deculus, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Caitlin Marie LaComb, Bachelor of Science in Mass Communication; Sarah Davis LaFleur, Bachelor of Science in Health Systems Management

Eunice: Brandi Noel Menier, Bachelor of Science in Nursing; Mia Kathryn Rougeau, Bachelor of Science in Psychology; Kaitlynn M. Stagg, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Jacob E. Thibodeaux, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Hailey C. Thibodeaux, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Evans: Shayla J. Nash, Bachelor of General Studies

Fenton: Abby Nicole Langley, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Victoria G. Wykoff, Bachelor of Science in Nursing

Franklin: Ashton C. Landry, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Glenmora: Quintin Armstead, Bachelor of General Studies; Kelsey M. Coker, Bachelor of Science in Nursing

Gonzales: Derek Mitchell LaFosse, Bachelor of Science in Engineering

Grand Chenier: Matt Randolph Richard, Bachelor of Science in Engineering

Grand Lake: Hallie R. Boudreaux, Bachelor of Science in Criminal Justice; Stephanie Renee Cheramie, Master of Arts in Teaching; Madisen K. Conner, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Tyler C. Lavergne, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Allison R. Ross, Bachelor of Science in Engineering; Julie Marie Theriot, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences

Greensburg: Eddie Earl Wright, Master of Arts in Psychology

Gueydan: Mason P. Reed, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Olivia A. Richard, Bachelor of Science in Nursing

Hammond: Regan O. Bolton, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Hathaway: Megan Katherine Mancuso Clement, Master of Science in Criminal Justice; Graceanne Christine Montou, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3

Hicks: Haleigh Johnna Newnham, Bachelor of Science in Marketing

Hornbeck: Kristen Morrison Alexander, Master of Science in Nursing

Houma: Dylanda C. Bolden, Bachelor of Science in Biological Science; Elise M. Duplantis, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Sky Taylor Jasper, Bachelor of Science in Psychology; Kyla A. Kyle, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Ross M. Prince, Bachelor of Science in Management

Iota: Allison P. Baggett, Master of Science in Nursing; Trevor M. Bergeron, Bachelor of Science in Psychology; Celeste M. Guidry, Bachelor of Science in Nursing; Taylor P. Lejeune, Bachelor of Science in Nursing; Wyatt L. Manuel, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Kevin P. Pousson, Bachelor of Science in Natural Resource Conservation Management; Madilyne C. Trahan, Bachelor of Science in Nursing

Iowa: Paige Corinne Buller, Bachelor of Science in Marketing; Jacob S. Caldwell, Bachelor of Arts in Liberal Studies; Gabrielle A. Carrier, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Jessica A. Castillo, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Madeline Claire DeBarge, Bachelor of Science in Mass Communication; Joseph K. Denison, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Zachary M. Jongbloed, Bachelor of Science in Management; Thomas Aaron LeBleu, Bachelor of General Studies; Bryan Devondrick Marks, Bachelor of Science in Health Systems Management; Bailee S. Miller, Bachelor of Science in Engineering; Brooke Alexandra Watkins, Bachelor of Science in Psychology and an Associate of General Studies

Jennings: Dylan Ray Bergeron, Bachelor of Science in Psychology; Ethan C. Broussard, Bachelor of Science in Engineering; Isaiah O. Brumfield, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Cagney C. Elliott, Bachelor of Science in Psychology; Kaitlyn Alizabeth Fontenot, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Destiny R. Gay, Bachelor of Arts in English; Hayden Lawrence Green, Bachelor of Science in Health Systems Management; Alexis Marie Dove Spears Guaraggi, Bachelor of Science in General Business Administration; Alyssa Marie Hoag, Bachelor of Science in Accounting; Noah P. Johnston, Bachelor of Science in Engineering; Madison C. Lanthier, Bachelor of Science in Psychology; Jerrod Dean LeJeune, Bachelor of Science in Engineering; Benjamin Scott Lopez, Bachelor of Science in Finance; Eunice Elaine Morgan, Bachelor of General Studies; Caleb J. O’Connell, Bachelor of Science in Psychology and Criminal Justice; Heidi S. Sauble, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Chelsea Nicole Simien, Bachelor of Science in Health Systems Management; Sandra Constance Wilson, Associate of General Studies; Austin A. Young, Bachelor of Music

Kaplan: Audrey D. Gaspard, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Jade B. Herpin, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Bailey R. Roy, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3

Kinder: Emma Caroline Bertrand, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Andrew W. Cooley, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Amelia Grace LaFargue, Bachelor of Science in Psychology; Sara Catherine LaFargue, Bachelor of Arts in Sociology; Shelby R. Labuff, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Milton Paul Marcantel, Bachelor of Arts in English; Jade Lorraine Young, Bachelor of Science in Engineering

Lacassine: Haden P. Cooley, Master of Arts in Psychology; Blake J. Herron, Bachelor of Science in Engineering; Shay Walker Watkins, Master of Business Administration

Lafayette: Victoria LaRen Ardoin, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Victoria Ashley Bergeron, Master of Arts in Psychology; Lydia Domingue, Master of Science in Nursing; Matthew Allen Gardner, Bachelor of Science in Accounting; Tasha René Graves, Master of Science in Criminal Justice; Lindsey Michelle Habetz, Bachelor of Science in Nursing; Jessica Townsend Jackson, Bachelor of Science in Nursing; Danette Kelemen Johnson, Master of Science in Nursing; Antoinette Cross Montgomery, Master of Science in Criminal Justice; Takara R. Sias, Bachelor of Science in Management; Alexia Renee Benjamin Sigue, Bachelor of General Studies; Monica Smith, Bachelor of Science in Nursing; Alayah Arlene Soileau, Bachelor of Science in Health Systems Management; Kevin M. Trosper, Bachelor of Science in General Business Administration

Lake Arthur: Jacey M. Broussard, Bachelor of Science in Mass Communication; Isabelle J. Caron, Associate of General Studies; Summer P. Chretien, Bachelor of Science in Accounting; Taylor M. Lejeune, Bachelor of Science in Nursing; Jacob John Martin, Bachelor of Science in Nursing; Avery N. Monceaux, Bachelor of Arts in Sociology; Leslie Bordelon Stelly, Master of Science in Nursing; Kadie Bonin Verret, Master of Science in Nursing

Lake Charles: Nicholas R. Abshire, Bachelor of Science in Nursing; Marie T. Aguillard, Bachelor of Music; Maher Alanazi, Bachelor of Science in Finance; Holly Elizabeth Albers, Master of Education in Educational Leadership; Brandon P. Amiot, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Kyle Allen Anderson, Associate of General Studies; Carmen Edward Angelini, Bachelor of Science in Engineering; Mia Rochon Anthony, Bachelor of Science in Biological Science; Layne C. Armentor, Bachelor of Science in General Business Administration; Monique Michelle O’Brien Armstead, Bachelor of General Studies; Bailey N. Aucoin, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Nici Beth Babineaux, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Camille A. Baca, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Ismail Ahmad M. Balu, Bachelor of Science in General Business Administration; Rachel Christine Barbry, Associate of General Studies; Jordyn M. Barrett, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Alisha L. Beasley, Master of Business Administration; Christian D. Bel, Bachelor of Arts in History; Joseph J. Belfour, Bachelor of Science in Engineering; Elizabeth N. Bercier, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; David W. Bercier, Bachelor of Science in Engineering; Emmalee A. Bertrand, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Naomi A. Bertrand, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Mackenzie R. Best, Bachelor of Arts in Art; Kianna M. Bias, Bachelor of Science in Computer Science; Allison N. Blanchard, Bachelor of Science in Psychology; Sarah E. Bonvillain, Bachelor of Arts in English; Kari Beth Leake Borden, Associate of General Studies; Timothy G. Boreing, Bachelor of General Studies; Kelsey J. Brashear, Bachelor of General Studies; Dylan Parker Breaux, Bachelor of Science in Finance; Alivia S. Brooks, Bachelor of General Studies; Strack S. Brown, Bachelor of Science in Management; Michelle Renee Buck, Bachelor of General Studies; Brent W. Buller, Bachelor of Science in Management; Caitlin D. Burcham, Master of Arts in Psychology; Austin Jack Buta, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Stacey Renee’ Freeman Bynum, Bachelor of Science in Nursing; Jaxson L. Caldwell, Associate of General Studies and a  Bachelor of Science in Management; Hannah Elizabeth Carter, Master of Business Administration; Carley A. Castille, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Samantha Brooke Causey, Bachelor of Science in Nursing; Matthew D. Ceasar, Bachelor of Science in Criminal Justice; Saurav Chaudhary, Bachelor of Science in Computer Science; Kairavi D. Chokshi, Bachelor of Science in Accounting; Kairavi D. Chokshi, Bachelor of Science in Finance; Katherine Elizabeth Clark, Bachelor of Science in General Business Administration; Kaitlin A. Colby, Bachelor of Music; Elijah Moses Collins, Bachelor of Science in Psychology; Mika Mechelle Cormier, Bachelor of Arts in Sociology; Ryan S. Courmier, Bachelor of Science in Nursing; Ryan S. Courmier, Associate of General Studies; Jacob L. Courville, Bachelor of Science in Engineering; Eve D. Cruseturner, Bachelor of Arts in Art; Tyler E. Culpepper, Bachelor of Science in Health Systems Management; Joshua P. Damiata, Bachelor of Science in Management; Madison I. Darbonne, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Sarah A. Deeb, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences; Madisyn Helene Demarie, Bachelor of Science in Accounting; Kyrah Payge Devall, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Blake A. Donahue, Bachelor of General Studies; Nadine Marie Douglas, Bachelor of Science in Criminal Justice; Mackensi Scott Duff, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Minh-Paul N. Duong, Bachelor of Science in Accounting; Julie Susann Dyrek, Master of Science in Nursing; Madigan Aline Eldridge, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Joshua A. Ezernack, Associate of General Studies; Brianna Genevieve Facenda, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Bethanie S. Farber, Bachelor of Science in Biological Science; Matthew R. Foltz, Bachelor of Science in Computer Science and a Bachelor of Science in Engineering; Leslie Michelle Fontenot, Associate of General Studies; Hannah A. Fontenot, Bachelor of Science in Management and a Bachelor of Science in Accounting; Decora R. Franklin, Master of Science in Nursing; Laiken P. Franks, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Bayleigh Noelle Fruge, Bachelor of Science in Psychology; Phyllis Latrice Gamble, Associate of General Studies; Madeline C. Gaspard, Bachelor of General Studies; Jordan Diane Gautreaux, Bachelor of Science in Nursing; Harvey Norman German, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences; Logan James Gilmore, Bachelor of Science in Engineering; Haile M. Gilroy, Master of Science in Mathematical Sciences; Sarah D. Gossett, Bachelor of Science in Psychology; Jacob S. Guidry, Associate of General Studies and a Bachelor of Science in Management; Randy Joseph Hanks, Master of Science in Nursing; Amy R. Haunce, Associate of General Studies; Taylor B. Hays, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Jenna Hebert, Bachelor of Science in Nursing; Heather N. Hilton, Bachelor of General Studies; Tyler B. Hixon, Bachelor of General Studies; Cherie Hoffpauir, Associate of General Studies; Jordyn Brooke Holcomb, Bachelor of Science in Mass Communication; Zachary M. Honeycutt, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Joel D. Jacob, Associate of General Studies; Madison Blake Jagneaux, Bachelor of Science in Nursing; Amanda B. Johnson, Bachelor of Science in Mass Communication; Bronson P. Jordan, Associate of General Studies; JaDasha Racquel Joseph, Bachelor of Science in Health Systems Management; Conner J. Karam, Bachelor of Science in Health Systems Management; Aashka Kasaju, Bachelor of Science in Engineering; Mohanned Fouzy Hosnni Kattan, Associate of General Studies; Traci Lynette Kegley, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; LaShonda N. Kennerson, Master of Arts in Psychology; Shahrukh T. Khan, Bachelor of Science in Biological Science; Deepika Khatri, Bachelor of Science in Engineering; Courtney Duplechin King, Master of Arts in Teaching; Julia Clare Kingsley, Bachelor of Science in Marketing; Kelsy M. Kohnke, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Michael Paul Kramer, Bachelor of Science in Engineering; Katlyn A. Lacombe, Bachelor of Science in Criminal Justice; Kevin Glenn Lambert, Bachelor of Science in Management; Elizabeth Anne Landry, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Jamie Sue Langley, Bachelor of Science in Accounting; Kaley L. Larocca, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Christopher H. Latil, Bachelor of Arts in Art; Malloree Kate Lavergne, Bachelor of Science in Mass Communication; Jennifer R. LeJeune, Associate of General Studies; Hayley J. Lebert, Bachelor of Science in Mass Communication; Katlynn Brooke Lee, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Madison Frances Leveque, Bachelor of Science in Mass Communication; Kenneth L. Logan, Bachelor of Science in Computer Science; Robert H. Lohmann, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Baylee J. Lovmo, Bachelor of Science in Marketing; Cassandra Lee Ann Mannheimer, Bachelor of Science in Accounting; Morgan L. Manuel, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Karly Nicole Marcantel, Bachelor of Science in Mass Communication; Tanner James Marceaux, Bachelor of Science in Biological Science; Melissa Charlene Maricle, Bachelor of Science in General Business Administration; Erik D. Martzahn, Bachelor of Science in General Business Administration; Maggie Joy McBride, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; McKenzie Taylor McManus, Bachelor of Science in Marketing; Caleb C. McNabb, Bachelor of Science in Health Systems Management; Lynsey Alexandra Mhire, Bachelor of Science in Engineering; Sydney G. Morales, Bachelor of Science in Nursing; Kristian Blake Moss, Bachelor of Science in Accounting; Jaquelyn P. Newell, Bachelor of Science in Finance; Emalee Morgan Nichols, Bachelor of General Studies; Samantha L. O’Neil, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Landen K. O’Quinn, Bachelor of Science in Biological Science; Hannah A. Ogea, Bachelor of Science in Biological Science; Payton Jules Oliver, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Scott L. Oliver, Bachelor of General Studies; Kaitlyn R. Opal, Bachelor of Science in Psychology; Cecilia Chan Oubre, Bachelor of Science in Engineering; Audrey Tahala Painter, Bachelor of Science in Nursing; Katelyn J. Pappion, Bachelor of General Studies; Shelby Nichole Parisey, Master of Business Administration; Vrunda J. Patel, Bachelor of Science in Nursing; Eve M. Patton, Bachelor of Arts in Art; Maisie M. Pelafigue, Bachelor of Science in Engineering; Alexys Karlyssa Peron, Bachelor of Arts in Political Science; Alexys Karlyssa Peron, Associate of General Studies; Kristy Marie Poole, Bachelor of General Studies; Emily Ann Hatch Presnull, Master of Science in Nursing; Chante` Nicole Rankins, Master of Science in Criminal Justice; Emily Ann Rather, Bachelor of Science in Nursing; Tyler Douglas Rather, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Kenneth L. Reeves, Bachelor of Science in Engineering; Melanie A. Regan, Bachelor of Science in Health Systems Management; Lily N. Regan, Bachelor of Science in Health Systems Management; Ophelia Danielle Richard, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Kaitlyn Brooke Robles, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Marcie Manuel Rome, Master of Education in School Counseling; Sydney M. Saltzman, Bachelor of General Studies; Andrew T. San Miguel, Bachelor of Science in Finance; Mateo Alejandro Santacoloma, Bachelor of Science in General Business Administration; Hannah Savant, Bachelor of General Studies; Sarah Gail Schafer, Bachelor of Arts in Sociology; Isha Sharma, Bachelor of Science in Chemistry; Andrea M. Sharp, Bachelor of Science in General Business Administration; Lance Michael Shuff, Master of Arts in Psychology; Brianna M. Simon, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Leah Catherine Sims, Bachelor of Arts in English; Tara Sue Skinner, Master of Arts in Psychology; Gavin E. Skinner, Bachelor of Science in Management; Naomi M. Smith, Master of Arts in Teaching; Krista Michelle Jimney Smith, Bachelor of Music; Libby M. Snead, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Catherine Elizabeth St. Romain, Bachelor of Science in Mass Communication; Caleb A. Stanley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Taylor G. Stephens, Bachelor of Science in Engineering; Alexis Leann Stevison, Bachelor of Science in Finance; Kevin D. Stockman, Bachelor of Science in Psychology; Amelia B. Syed, Bachelor of Science in Biological Science; Sherell Rochelle Thibodeaux, Master of Science in Criminal Justice; Jennifer Marie Thomas, Bachelor of Science in Management; Kandi Kaye Thornton, Bachelor of Arts in History; Michael C. Torres, Bachelor of Science in Management; Gabrielle N. Tramonte, Bachelor of Science in Biological Science; Patrice Olite Turner, Master of Science in Criminal Justice; Bretton Tyler Urban, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences; Sach Dinh Van, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Lucas C. Verret, Bachelor of Science in Mechanical Engineering and a Bachelor of Science in Mathematical Sciences; Alec J. Verrett, Bachelor of Science in Engineering; Dani Renee Vest, Bachelor of Science in Nursing; Camille Irene Vizena, Bachelor of Arts in Art; Lakeyn Kristine Ward, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Delaney M. Webb, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Savannah Rose White, Bachelor of Science in Marketing; Morgan M. Wilder, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Linea Elaine Williams, Bachelor of Science in Marketing; Kameron Blake Willis, Bachelor of Science in General Business Administration; Zachary A. Wilson, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Alexis S. Wright, Bachelor of General Studies; Tyler Young, Bachelor of Science in Engineering

Leesville: Thomas Brian Craig, Bachelor of Science in Management; Sonia Singh, Master of Science in Nursing

Longville: Randi Layne Adams, Master of Science in Health and Human Performance; Savannah Victoria Faulk, Bachelor of Science in Nursing; Casady J. Hennigan, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Loreauville: Meagan Elizabeth Zepherin, Bachelor of Science in Mass Communication

Luling: Tamara Savoy Lee, Master of Science in Nursing

Mamou: Tyra S. Lavigne, Bachelor of Science in Nursing; Samuel L. McDaniel, Bachelor of General Studies

Mandeville: Cody Orgeron, Bachelor of General Studies; Parker Orgeron, Associate of General Studies

Mansfield: Alexis J. Thomas, Associate of General Studies and a Bachelor of Science in Mass Communication

Many: Caroline E. Settle, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Maringouin: Bradley J. Sterling, Bachelor of Science in Nursing

Mermentau: Darren R. Arceneaux, Bachelor of General Studies; Logan Paul LeBlanc, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Merryville: Nicholas Patrick Ardoin, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Peyton T. Cooper, Bachelor of Science in Criminal Justice; Sydney K. Fritzenschaft, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Elizabeth K. Isbell, Bachelor of Science in Accounting; Aspen N. Jones, Bachelor of Science in Management; Kaylee Rae Parsons, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Kelsie L. Williams, Bachelor of Science in Radiologic Sciences

Monroe: Teleithea Handy, Master of Arts in Psychology

Napoleonville: Steven L. Gros, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Natchitoches: Alania M. Willis, Bachelor of Science in Mass Communication

New Iberia: Erica Marie Jones Archon, Master of Science in Criminal Justice; Tiffany Janae Broussard, Bachelor of Science in Health Systems Management; Kaitlyn Elizabeth Freyou, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Alyssa Martin, Master of Science in Nursing; Jacoby R. Sam, Bachelor of Science in Management

New Orleans: Jalen Pe’Jean Grainer, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Mikeisha Coleman James, Master of Arts in Teaching; Julian D. Summers, Bachelor of Science in Biological Science; Cyron E. Sutton, Bachelor of General Studies; Jasmine Williams, Master of Arts in Psychology

Oberlin: Alanna Dane Arvie, Bachelor of Science in Biological Science; Kristina G. Fontenot, Bachelor of Science in Psychology; Jennifer M. Greene, Bachelor of Science in Management and a Bachelor of Science in Marketing; Anna Marie Reeves Manuel, Bachelor of Science in Nursing; Traci Irene Meaux, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5

Opelousas: Julia Ann Mitchell Darbonne, Bachelor of Arts in Sociology; Sydni M. Doucet, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Jeremiah Austin Johnson, Bachelor of Science in Management; Ally S. Marks, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Brittany Christine Thomas, Bachelor of Arts in Sociology and an Associate of General Studies

Pierre Part: Erin N. Vidrine, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Pine Prairie: Sabrina Lane Ardoin, Bachelor of Science in Engineering; Malerie A. Guillory, Bachelor of Science in Nursing; Kaitlyn E. Roddy, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Pineville: Danielle Leona Green, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Chesney L. Laprarie, Bachelor of Science in Nursing; Haley Cheyenne Sermon, Bachelor of Science in Nursing

Pitkin: Jalynn Clark, Associate of General Studies; Christian P. Leonards, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Plaquemine: Matthew F. Williams, Bachelor of Science in Mechanical Engineering

Raceland: Brenner N. Vincent, Bachelor of Science in Engineering

Ragley: Armondo Antoine Allen, Associate of General Studies; Courtney P. Bihm, Bachelor of General Studies; Phillip Kurt Brown, Bachelor of Science in Health and Physical Education Grades K-12; Matthew V. Cooley, Bachelor of Science in Engineering; Emily N. Griffin, Bachelor of General Studies; Kennedy R. Hebert, Bachelor of Science in Engineering; Ashley B. Hossain, Bachelor of Science in Engineering; Alana S. Jennings, Bachelor of General Studies; Abby Elyse Menard, Bachelor of Science in Psychology; Zachary P. Schwartzenburg, Bachelor of General Studies; Cameron Scott Single, Associate of General Studies; Elizabeth N. Ussery, Bachelor of Science in Radiologic Sciences

Rayne: Clare Alleman, Bachelor of Science in Accounting; Kayla Fontenot Deaville, Master of Arts in Teaching; Nicholas Garrett Guidry, Bachelor of General Studies; Alexsia M. Monroe, Bachelor of Science in Accounting; Lindsey Ann Richard, Bachelor of Science in Criminal Justice; Raven Angelle Woods, Master of Arts in Teaching

Rayville: Edmond Rodell Harris, Master of Science in Health and Human Performance

Roanoke: Denitra Rachalle Constantine, Bachelor of Science in Nursing

Rosepine: Brooke Alexandra Burnett Glaze, Bachelor of Arts in English

Scott: Daleah D. Kelly, Bachelor of Science in Nursing

Shreveport: Donavon Keith Banks, Bachelor of Science in Marketing; Oakland K. Deutsch, Associate of General Studies; Andrew S. Harp, Bachelor of Science in Engineering

Slidell: Brentney A. Carroll, Master of Science in Health and Human Performance; De’Jon T. Jones, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

St. Francisville: Jolee E. Beauchamp, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

St. Martinville: Madison Alaina Pillaro, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Sulphur: Lauren M. Abshire, Bachelor of Science in Accounting; Claire A. Ashworth, Bachelor of Science in Mass Communication; Dalton Lovie Bailey, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Kinley Marie Barnes, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Adrian Felipe Beltran, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Meghan Ruth Bennett, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Klaeborne D. Bertrand, Bachelor of Science in Accounting; Mikailah J. Biggs, Bachelor of Science in Nursing; Jennifer Paige Blanchard, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences; Renae Joyce Broussard, Master of Science in Mathematical Sciences; Michael J. Casteel, Bachelor of Science in Engineering and a Bachelor of Science in Computer Science; Freja H. Cole, Bachelor of Music; Alexis Brown Comeaux, Bachelor of Science in Nursing; Cole M. Crumpler, Bachelor of Science in Management; Madeleine R. Desselle, Bachelor of Arts in Sociology; Camron D. Doty, Bachelor of Science in Engineering; Amber Dawn Doucet, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences; Karra Morris Dronette, Bachelor of Arts in History; Anita Carol Dupree, Bachelor of General Studies; Alisha D. Dupree, Bachelor of Science in Biological Science; Andrew Keith Eakin, Associate of General Studies and a Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Brittany Elaine East, Bachelor of Science in Nursing; Garrett E. Erbelding, Bachelor of Science in Nursing; Matthew Q. Ezernack, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Jaclyn Kathleen Floyd, Associate of General Studies; Miranda H. Forester, Bachelor of General Studies; Whitney A. Frey, Bachelor of Science in Mathematical Sciences; Brandy Z. Fuselier, Bachelor of General Studies; Trevor E. Gaskin, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Lyndsay M. Gilbert, Associate of General Studies; Elizabeth Paige Graybill, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Kayla A. Guillory, Bachelor of Music; Shelby L. Guillory, Bachelor of General Studies; Amanda Gayle Guthrie, Master of Science in Nursing; Cassee S. Hawkins, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Colin Tyler Haynes, Bachelor of Science in Marketing; Ian Christopher Ivey, Bachelor of Science in Engineering; Tanner Cole Johnson, Bachelor of Science in Engineering; Shawna V. Johnson, Bachelor of Science in Criminal Justice; Kara N. Knighton, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Hayleigh E. Lanclos, Bachelor of Science in Marketing; Katelyn Rochelle Leone, Bachelor of General Studies; Joan Lin, Bachelor of Science in Engineering; Matthew W. Lovejoy, Master of Science in Nursing; Shelby Corina Mendibles, Bachelor of Science in Nursing; Stacie Jones Miller, Bachelor of Science in Health Systems Management; Anthony Wade Miller, Bachelor of Science in Engineering; Alix Michelle Hudson Miller, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Denise A. Pearson, Bachelor of Science in Mass Communication; Daniel Poindexter, Bachelor of Science in General Business Administration; Jonathan Andrew Qualls, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Ethan Alexander Rapp, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Nicole R. Sallier, Associate of General Studies; Kayla Nichole Sheridan, Bachelor of Science in Health Systems Management; Marley Nicole Smith, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Bethany Kate St. Romain, Master of Science in Nursing; Autumn Paige Chappell Stark, Associate of General Studies; Aaron W. Stark, Bachelor of Science in Criminal Justice; Kyra I. Sweeney, Bachelor of Science in Chemistry; Elise Michele Taylor, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Austin B. Vincent, Bachelor of Science in Nursing; Kylie E. Vizier, Bachelor of Arts in Sociology; Amy M. Warman-Rogers, Master of Education in School Counseling; Emily Eve Soileau Wyninger, Master of Science in Nursing; Keylee Shea Young, Bachelor of Science in Accounting; Allie L. Young, Bachelor of Science in Nursing

Sunset: Sierra Paige Meche Higgins, Master of Science in Nursing

Ville Platte: Jonathan K. Deshotels, Bachelor of Science in Natural Resource Conservation Management; Ashley Mae Fontenot Dufrene, Bachelor of Science in Accounting; Lane J. Hudspeth, Bachelor of Science in Natural Resource Conservation Management; Brianna M. Pete, Associate of General Studies; Sarah K. Soileau, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Nicholas L. Soileau, Bachelor of Science in General Business Administration; Taylor Sha’nae Williams, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Vinton: Keontae’ J. Anderson, Bachelor of Science in Biological Science and an Associate of General Studies; Haley Elizabeth Bunting, Bachelor of Science in Finance and a Bachelor of Science in Accounting; Roxanne Rene Douga, Associate of General Studies; Claire M. Heinen, Bachelor of Science in Nursing; Kaitlyn Christine Hubert, Bachelor of Science in Nursing; Michael D. Marcantel, Bachelor of Science in General Business Administration; Jessie Lynn Tharp, Bachelor of General Studies; Rebecca L. Tibbitts, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Cassi Ann Vincent, Bachelor of General Studies

Washington: Alissa D. Marks, Master of Science in Health and Human Performance

Welsh: Sarah R. Benoit, Bachelor of Science in Early Childhood Education Grades PK-3; Samuel T. Cormier, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Baylie D’Anne Hebert, Bachelor of Science in Health Systems Management; Kirsten Renee Kerbow, Bachelor of Science in Management; Seth C. Lawrence, Bachelor of Science in Mathematical Sciences; Brianna Nikole Romero, Bachelor of Science in General Business Administration and an Associate of General Studies; Tanya Falcon Smart, Master of Education in School Counseling; Rachel M. Thevis, Bachelor of Science in Marketing; Kennon DeMarco Thompson, Bachelor of General Studies; Carly Rene’ Watkins, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Weston J. Watkins, Bachelor of General Studies

West Monroe: Tiffany Marie Crowell Pommier, Bachelor of Science in Psychology

Westlake: Shelby Grantham Abbott, Bachelor of Science in Nursing; Wilma R. Bagley, Bachelor of Science in Radiologic Sciences; Bethany E. Bergeron, Bachelor of Science in Accounting; Kacie B. Brown, Bachelor of General Studies; Marykate F. Core, Bachelor of Music; Ariel Nicole Cromer, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5; Carlee R. Fast, Bachelor of Science in Nursing; Lauren B. Fuselier, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Alice Temise Guillory, Master of Arts in Teaching; Korey M. Hanks, Associate of General Studies; Lauren A. Hellums, Bachelor of Science in Psychology; Shannon P. Johnston, Bachelor of Science in Nursing; Michael O. Kee, Bachelor of Science in Computer Science; Madeline Ann Lacombe, Bachelor of Science in Nursing; Alexa Jade McCaskill, Bachelor of Science in Nursing; Joseph Gabriel McKinney, Bachelor of Science in Engineering; Mary Grace Brewer Racca, Bachelor of Arts in Art; Katelyn M. Roy, Bachelor of Science in Engineering; Haley N. Sacksteder, Bachelor of Science in Nursing; Christian Paul Sweezy, Bachelor of Science in Biological Science

Youngsville: Sarah E. Lyons, Bachelor of Science in Engineering

Zachary: Jerica Mitchell, Master of Science in Nursing; Christina Strong Moore, Bachelor of Arts in Sociology

OTHER STATES

Huntsville, Alabama: Jarvis Forman, Master of Science in Criminal Justice

Jasper, Alabama: Elizabeth Adair, Master of Arts in English; Elizabeth Adair, Master of Fine Arts

Fayetteville, Arkansas: John Christopher Boushelle, Bachelor of Science in General Business Administration

Santee, California: Candace J. Hartsuyker, Master of Fine Arts

Fort Collins, Colorado: Angela Noelle McGownd, Bachelor of Science in Management

Fernandina Beach, Florida: Emma C. Godfrey, Bachelor of Science in Elementary Education Grades 1-5

Port Charlotte, Florida: Dandre Tyrece Hicks, Bachelor of General Studies

Punta Gorda, Florida: Elijah Mohamed Mack, Bachelor of General Studies

Novcross, Georgia: Kyle Dylan Varnell, Bachelor of Science in Marketing

Roswell, Georgia: Monica Maria Estep, Bachelor of Science in Nursing

Geneva, Illinois: Michael Paul Bianchina, Master of Science in Health and Human Performance

Glen Ellyn, Illinois: Brett Whelton, Bachelor of Science in Marketing

Baltimore, Maryland: Nyere Natya Hayes, Bachelor of Science in Marketing

Centreville, Maryland: Sarah Elizabeth Harshbarger, Master of Fine Arts

Boston, Massachusetts: Hong B. Truong, Bachelor of Science in Engineering

Garden City, Michigan: Shannon Marie Melvin, Master of Science in Health and Human Performance

McCarley, Mississippi: Cori Lane McCrary, Bachelor of General Studies

Laquey, Missouri: Amanda Lynn Snyder, Bachelor of Science in General Business Administration

St. Louis, Missouri: Patrick T. Green, Bachelor of Science in Engineering

Buena Visa Township, New Jersey: Emani Norflett, Bachelor of Arts in Art

Dayton, Ohio: Darieth Melanie Lanier, Master of Science in Criminal Justice

Lewis Center, Ohio: Birat Kunwar, Associate of General Studies

Moore, Oklahoma: Brenique T. Wright, Bachelor of Arts in Art

Rock Hill, South Carolina: Gerald Christian Withers, Master of Fine Arts and a Master of Arts in English

Beaumont, Texas: Terren Jeron Gills, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Bridge City, Texas: Katie Lauren Curtis, Master of Science in Nursing

Brownsville, Texas: Jaymee Krystelle Lopez, Bachelor of Science in Biological Science; Jaymee Krystelle Lopez, Associate of General Studies

Cypress, Texas: Ashley R. Koncir, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Edna, Texas: Crystal L. Coulter, Bachelor of Arts in Art

El Lago, Texas: Daniel Hecker, Bachelor of General Studies

El Paso, Texas: Mariah Nichole Croker, Master of Arts in Teaching

Fresno, Texas: Kiara D. Mitchell, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Friendswood, Texas: Larissa Perez, Bachelor of Music

Groves, Texas: Robert William Hebert, Bachelor of General Studies

Heath, Texas: James Clayton Rasbeary, Bachelor of Science in Criminal Justice

Houston, Texas: Arman Avasia, Master of Fine Arts; Jamarus Letre Bolding, Bachelor of Science in Criminal Justice; Gared Tyler Brown, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Tonja Chree Jackson, Bachelor of Science in Psychology; Liliana Landaverde, Bachelor of Science in Nursing; Megan Taylor Segura, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Katy, Texas: Megan A. Avie, Bachelor of Science in Nursing; Mikayla Ann Dupont, Bachelor of Music; Arturo David Flores, Bachelor of Arts in History; Madison Danielle LeBlanc, Bachelor of Science in Nursing; Jeremy D. Smith, Bachelor of Music; Tyler D. Tijerina, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Kemah, Texas: Tanner Edwin Pugh, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Kirbyville, Texas: Kelsie Nicole Smith Gilley, Master of Science in Nursing

Kountze, Texas: Ariel M. Denmon, Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Livingston, Texas: William A. Pena, Bachelor of Music

Lufkin, Texas: Alexsandra J. Flores, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Lumberton, Texas: Katelyn C. Bihm, Bachelor of General Studies; Shauna N. Bowers, Bachelor of Science in Criminal Justice

Mauriceville, Texas: Savannah Sheppard, Bachelor of Science in Natural Resource Conservation Management and a Bachelor of Science in Agricultural Sciences

Mesquite, Texas: Kenneth C. Parmentier, Bachelor of General Studies

Montgomery, Texas: Bodhi L. Bell, Bachelor of Science in Management; Katelyn Nicole Elliott, Bachelor of Science in Radiologic Sciences

Nederland, Texas: Carlee Elizabeth Smith, Associate of General Studies and a Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Orange, Texas: Xavier J. King, Bachelor of Science in Criminal Justice; Brooke Anne Manuel, Bachelor of General Studies; Andrew J. Usie, Bachelor of Music

Orangefield, Texas: Bryan J. Miller, Bachelor of General Studies

Paris, Texas: Hunter Reeves, Bachelor of General Studies

Pasadena, Texas: Joseluis Botello-Esquivel, Bachelor of Music; Haley Nichole Schneider, Bachelor of Science in Nursing

Plano, Texas: Rachel Leonor Palet, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General; Alexis Haley Rodriguez, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Princeton, Texas: Alexandria Morgan Saldivar, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Rockport, Texas: Savannah Morgan Wingo, Master of Fine Arts and a Master of Arts in English

San Antonio, Texas: Maegan Ryan Gonzales, Master of Arts in English; Joseph C. Latronico, Bachelor of General Studies; Dianicia Marschae Robinson, Bachelor of Science in Management

Santa Fe, Texas: Keegan Nelms, Bachelor of Science in Nursing

Spring, Texas: Justin A. Pratt, Bachelor of Science in Management; Rachel K. Woods, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General
Alexandria, Virginia: Matthew John Moniz, Master of Fine Arts

Port Edwards, Wisconsin: Emily Ann Ruder Robinson, Master of Science in Nursing

OTHER COUNTRIES

Austria: Sophie Lucia Grabner, Bachelor of Science in Mass Communication

Bahamas: Ariel Amelia Hanna, Bachelor of Science in Natural Resource Conservation Management

Bangladesh: Quazi Irtizaul Mahmood Rumi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering

Benin: Nezira Obatogni Akobi, Master of Business Administration

China: Qiu Rong Chen, Bachelor of Science in Accounting; Zhao Hu, Master of Science in Mathematical Sciences

Colombia: Andres L. Arias, Bachelor of Science in Mechanical Engineering

Cote d’Ivoire: Abdramane Bechir Diabate, Bachelor of Science in Engineering

Egypt: Omar Mahmoud Zayed, Bachelor of Science in Computer Science

Germany: Christina Sunny Kilian, Bachelor of Science in Mass Communication; Juna Fee Suppan, Bachelor of Science in Health and Human Performance, General

Greece: Georgios Anastasiou, Bachelor of Science in Engineering

Honduras: Elida Patricia Godoy Villalobos, Bachelor of General Studies

India: Gauri Awasthi, Master of Arts in English; Priyanka P. Gandhi, Bachelor of Science in General Business Administration; Sai Teja Vegireddy, Master of Engineering

Indonesia: Patrick Budiman, Master of Engineering; Jessica Theresia, Bachelor of Science in Engineering

Ireland: Brian Flanagan, Bachelor of Science in Marketing; Damian O’Boyle, Bachelor of Science in Computer Science

Jamaica: Melissa Ross, Bachelor of General Studies

Jordan: Abdelsalam Hisham Rawashdeh, Master of Engineering

Kenya: Gladys Jerotich, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science

Korea, Republic of: Kwan Ho An, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science

Nepal: Shiva Acharya, Bachelor of Science in Engineering; Shreya Acharya, Bachelor of Science in Computer Science; Kabindra Adhikari, Bachelor of Science in Accounting; Radheshyam Adhikari, Bachelor of Science in Engineering; Nischal Aryal, Bachelor of Science in Computer Science; Bishal KC, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Alish Nath Kapali, Bachelor of Science in Computer Science; Alien Khadka, Bachelor of Science in Computer Science; Shreejan Khanal, Bachelor of Science in Computer Science; Vanessa Lama, Bachelor of Science in Mathematical Sciences; Vanessa Lama, Bachelor of Science in Computer Science; Jesika Mainali, Bachelor of Science in Accounting; Soniya Maskey, Master of Business Administration; Anish Pageni, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Suman Pandey, Bachelor of Science in Computer Science; Ishan Parajuli, Bachelor of Science in Computer Science; Pratik Kumar Poudel, Bachelor of Science in Computer Science; Arjan Poudel, Bachelor of Science in Computer Science; Darshan Poudyal, Bachelor of Science in Computer Science; Ajaya Pudasaini, Bachelor of Science in General Business Administration; Saurav Sharma, Bachelor of Science in Mechanical Engineering; Shriya Shrestha, Bachelor of Science in Nursing; Mamata Shrestha, Bachelor of Science in Computer Science; Wriha Timalsina, Bachelor of Science in Management; Arun Yadav, Master of Business Administration; Arun Yadav, Master of Engineering

Nigeria: Damilola Sidiqat Balogun, Bachelor of Science in Management; Eniola Kofoworola Olapade, Bachelor of Science in Medical Laboratory Science; Ladi Mary Opaluwa, Master of Arts in English

Saudi Arabia: Ali Abdulaziz Al Saif, Bachelor of Science in Engineering; Abdulrazaq Mallah Alanazi, Bachelor of Science in Engineering; Rayan Subhi Albalawi, Bachelor of Science in General Business Administration; Saad Mohammed M. Albishi, Bachelor of Science in Engineering; Abdulrahman Ahmed S. Alghamdi, Bachelor of Science in General Business Administration; Abdullah Attiah A. Aljohani, Bachelor of Science in Criminal Justice; Rashood Mousa Alkaltham, Bachelor of Science in Marketing; Raad Abdullah Ahmed Almalki, Bachelor of Science in General Business Administration; Nasser Khalid N. Alobid, Bachelor of Science in Computer Science; Abdulaziz Mohammed R. Alotaibi, Bachelor of Science in Management; Mashal Mohammed Batais, Bachelor of Science in Engineering

Serbia: Nemanja Koviljac, Bachelor of Science in Engineering; Marija Mastilovic, Bachelor of Science in Psychology

South Africa: Tabitha Bingle, Master of Business Administration

Spain: Stella Carra Cueva, Bachelor of Science in General Business Administration

Trinidad and Tobago: Javeann Tenassa Roberts, Bachelor of Science in Radiologic Sciences

Turkey: Busra Ekinci, Master of Engineering

United Kingdom: Sally Ann Hughes, Master of Science in Environmental and Chemical Sciences

Venezuela: Gustavo A. Gutierrez, Bachelor of Science in Engineering

Vietnam: Duyen Tuyet Bui, Bachelor of Science in Agricultural Sciences; Ny Thi Thi Lam, Bachelor of Science in Engineering; Long Kim Lam, Bachelor of Science in Engineering; Hoang Le, Master of Business Administration; Tien Thi Cam Nguyen, Bachelor of Science in Engineering; Nhi Hong Thao Ta, Bachelor of Science in Engineering; Tho Nguyen Hoang Tran, Bachelor of Science in Engineering

Zimbabwe: Simbarashe Herbert Mambiri, Bachelor of Science in Engineering